RS3 8V 2,5 TFSI EVO

APR se stalo světovým leaderem v oblasti ladění motorů 2,5 TFSI a my Vám tak jejich úpravy můžeme nabídnout i zde v České republice. Nabízíme tak nejširší sortiment úprav pro tento vůz s tím, že i když tento motor dokážeme upravit na velmi vysoké výkony, které jsou na hony vzdálené maximu možností veškeré konkurence, tak se vždy jedná o uživatelsky velmi přívětivé a spolehlivé úpravy bez jakýchkoliv neduhů a problémů s denní použitelností vozidla. Hlavní zásluhu na tom má speciální kalibrace řídící jednotky od APR, která dokáže hladce a bezpečně zvýšit výkon v celém spektru otáček a upravuje naladění plynového pedálu tak, aby jeho chod byl lineární pro snadné dávkování výkonu.

Zvýšení výkonu na 542hp:
Tato pokročilejší úprava posune výkon až na 542hp a 678Nm, při použití paliva E85. Za použití 98 oktanového benzínu je pak výkon 476hp a 637Nm. Mezi těmito palivy si budete moci snadno a rychle přepínat podle toho, jaké palivo zrovna natankujete. Není potřeba nic jiného, než samotná úprava řídící jednotky.

Nad rámec základních úprav, které jsou potřebné pro úpravu pro daný výkon si můžete z naší nabídky níže vybrat ještě doplňující úpravy. Ty mohou dále vylepšit vůz lepším zvukem, jistějším podvozkem nebo lepšími brzdami.

Jak je to u vozů s DSG převodovkou:
APR úpravy jsou speciálně odladěné pro hladký chod s DSG převodovkou a silnější úpravu zvládnou bez jakékoliv další úpravy. Nicméně zde pro příjemnější chování převodovky a její delší životnost doporučujeme její softwarovou úpravu úpravou od TVS Engineering. Její chování se tak moc zlepší, že si budete klást otázku, proč takto naladěné chování převodovky nebylo již z výroby. Navíc se zrychlí řazení, zlepší se launch control, zvýší se schopnost spojek přenést vyšší výkon a prodlouží se jejich životnost.

Počáteční výkon: 400HP

Počáteční točivý moment: 480Nm

/

Výsledný výkon: 542HP

Výsledný točivý moment: 678Nm

Použité komponenty

APR Stage 1 úprava řídící jednotky chiptuning AUDI RS3 8V TTRS 8S 2,5 TFSI EVO

DPP-2.5T-GEN2

APR Stage 1 úprava řídící jednotky chiptuning AUDI RS3 8V TTRS 8S 2,5 TFSI EVO

Sleva10%

26 907

24 216

Skladem více než 5 Ks

Základní cena realizace: 24 216

Cena za montáž: 0

Čas realizace: 1 Hodina

Celková cena realizace: 24 216

K nabídce lze přidat tyto komponenty

Úprava převodovky

DSG DQ500 převodovka má mnoho neduhů z uživatelského hlediska. Úprava převodovky od TVS Engineering rapidně zlepší chování a reakce převodovky, zlepší životnost spojky a zvýší schopnost spojky přenést vyšší točivý moment. Tuto úpravu rozhodně doporučujeme každé RS3ce nebo TT RS, ať již v sériovém stavu nebo s úpravou výkonu.

Volitelné komponenty

Úprava podvozku - Stabilizátory

Úprava stabilizátorů je velmi přínosná věc z pohledu jízdních vlastností, která rapidně zlepší chuť vozu zatáčet, zmenší náklony a potlačí nedotáčivost. Jako benefit nijak výrazně neovlivní jízdní vlastnosti. Pokud si rádi užíváte zatáčky, pak je toto olba číslo jedna.

Volitelné komponenty

Zadní část výfuku (Catback výfuk) - Sedan

Balík produktů potřebných ke zvýšení výkonu obsahuje pouze první díl výfuku, který má sice velký vliv na výkon, ale minimální vliv na zvukový projev. Pokud tedy chcete zlepšit i zvukový projev vozu, pak si můžete vybrat z nabídky výfukových systémů, které nabízíme. 

Volitelné komponenty

Zadní část výfuku (Catback výfuk) - Sportback

Balík produktů potřebných ke zvýšení výkonu obsahuje pouze první díl výfuku, který má sice velký vliv na výkon, ale minimální vliv na zvukový projev. Pokud tedy chcete zlepšit i zvukový projev vozu, pak si můžete vybrat z nabídky výfukových systémů, které nabízíme. 

Volitelné komponenty

Sportovní pružiny

Jako první úprava při zlepšování jízdních vlastností nejčastěji bývá výměna pružin podvozku nebo rovnou celých tlumičů s pružinami za sportovnější. Můžete si vybrat z několika variant od základních pružin až po pokročilé nastavitelné tlumiče. Pružiny jsou skvělý základ (jsou kompatibilní i s DCC tlumiči) a dokáží lehce posunout jízdní vlastnosti, zlepší stabilitu vozu a snížením i zlepší vzhled. Kompletní set tlumičů a pružin pak posouvá zlepšení jízdních vlastností ještě o veliký kus dále. U pokročilejších variant lze štelovat světlou výšku vozu a tuhost stlačení i roztažení tlumičů. Jsme schopni vše nastavit dle vašich představ a požadavků.

Volitelné komponenty

Úprava podvozku - Silentbloky podvozku

Silentbloky podvozku dále zlepšují přesnost řízení a jízdní vlastnosti tím, že neustále drží nastavenou geometrii. Při různých stylech jízdy jako je prudká akcelerace nebo brzdění se rameno v lůžku originálního silentbloku vychyluje ze své polohy, a tím se tak v tu chvíli "rozhodí" nastavená geometrie. Vůz tak při těchto situacích může být neklidný, případně až ztratí stabilitu. Sportovní silentbloky tomuto pohybu zabraňují a vůz tak bude stabilnější a jistější při akceleraci, brzdění i při zatáčení. Lze si vybrat verzi silentbloků přední nápravy, které drží tovární geometrii předních ramen nebo verzi s lehce zlepšeným odklonem a záklonem předních kol, která dále zlepšuje geometrii podvozku a tím i jízdní vlastnosti.

Volitelné komponenty

Úprava podvozku - Horní uložení tlumičů

Horní uložení tlumičů je další krok ke zlepšení jízdních vlastností. Můžete vybírat čistě jen z tužších, kde lůžko pro uchycení tlumiče je zajištěno pevnější gumou nebo můžete vybrat z odklonové varianty, která oproti klasickému tužšímu uložení přidává možnost uprvit geometrii odklonu předních kol. To má za následek další velké zlepšení vozu při zatáčení, čímž se dále potlačí nedotáčivost.

Volitelné komponenty

Základní cena realizace: 24 216

Cena za montáž: 0

Čas realizace: 1 Hodina

Celková cena realizace: 24 216

Objednat


MIlltek
Forge
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po-Čt: 9:00-12:00 a 13:00-17:00
Pá: 9:00-12:00 a 13:00-16:00