Ibiza 6J Cupra 1,8 TSI

Ve spolupráci s APR nabízíme i tuto pokročilou úpravu, která z takto malého auta vytvoří divokou střelu. Za sebe můžeme říct, že takto zábavné a divoké auto jsme zde ještě neměli. I takto vysoké naladění je pro motor naprosto bezpečné. APR Stage 3 úprava řídící jednotky ve spoluprácí s větším IS20 Turbodmychadlem zvyšuje výkon i točivý moment, který oproti sériovému turbodmychadlu krásně graduje až k omezovači, upravuje chod plynového pedálu tak, aby se dal výkon velmi dobře dávkovat, zachovává stejnou spotřebu při stejném stylu jízdy.

Doba úpravy je cca 2 dny.

Jak je to u vozů s manuální převodovkou:
U vozů s manuální převodovkou je potřeba dosadit odolnější spojkovou sadu. Sériová spojka výkon neudrží a začne klouzat.

Jak je to u vozů s DSG převodovkou:
Tato úprava není určená pro 7°DSG DQ200, která tento výkon jednoduše nezvládne. Pokud byste i tak měli zájem o spojení s DSG, tak vám můžeme zajistit výměnu převodovky za odolnější 6° DQ250.

Počáteční výkon: 189HP

Počáteční točivý moment: 320Nm

/

Výsledný výkon: 318HP

Výsledný točivý moment: 447Nm

Základní cena realizace: 84 893

Cena za montáž: 20 000

Čas realizace: 2 Dny

Celková cena realizace: 104 893

K nabídce lze přidat tyto komponenty

Zadní část výfuku (Catback výfuk)

Balík produktů potřebných ke zvýšení výkonu obsahuje pouze první díl výfuku, který má sice velký vliv na výkon, ale minimální vliv na zvukový projev. Pokud tedy chcete zlepšit i zvukový projev vozu, pak si můžete vybrat z nabídky výfukových systémů, které nabízíme. 

Volitelné komponenty

Úprava podvozku - Pružiny a Tlumiče

Jako první úprava při zlepšování jízdních vlastností nejčastěji bývá výměna pružin podvozku nebo rovnou celých tlumičů s pružinami za sportovnější. Můžete si vybrat z několika variant od základních pružin až po pokročile nastavitelné tlumiče. Pružiny jsou skvělý základ (jsou kompatibilní i s DCC tlumiči) a dokáží lehce posunout jízdní vlastnosti, zlepší stabilitu vozu, zachovávají velkou část komfortu a snížením zlepší i vzhled vozu. Kompletní set tlumičů a pružin pak posouvá zlepšení jízdních vlastností ještě o veliký kus dále. U pokročilejších variant lze štelovat světlou výšku vozu a tuhost stlačení i roztažení tlumičů. Montáž provádíme včetně nastavení základní geometrie. Pro nadšence nabízíme za příplatek pokročilou úpravu nastavení tlumičů a speciální nastavení geometrie podvozku přímo na míru vašim potřebám.

Volitelné komponenty

Úprava podvozku - Sportovní stabilizátory & Tyčky stabilizátorů

Úprava stabilizátorů přináší obrovský posun v jízdních vlastnostech. Snižuje náklony karoserie, potlačují nedotáčivost a zlepšují trakci předních kol. Tyčky stabilizátoru pak dále zlepší reakce vozu na změny směru jízdy.

Volitelné komponenty

Úprava podvozku - Silentbloky

Silentbloky podvozku dále zlepšují přesnost řízení a jízdní vlastnosti tím, že neustále drží nastavenou geometrii. Při různých stylech jízdy, jako je prudká akcelerace nebo brzdění, se rameno v lůžku originálního silentbloku vychyluje ze své polohy, a tím se tak v tu chvíli "rozhodí" nastavená geometrie. Vůz tak při těchto situacích může být neklidný, případně až ztratí stabilitu. Sportovní silentbloky tomuto pohybu zabraňují a vůz tak bude stabilnější a jistější při akceleraci, brzdění i při zatáčení. Lze si vybrat verzi silentbloků přední nápravy, které drží továrné geometrii předních ramen nebo verzi s lehce zlepšeným odklonem a záklonem předních kol, která dále zlepšuje geometrii podvozku a tím i jízdní vlastnosti.

Volitelné komponenty

Úprava převodovky - Samosvorný diferenciál

Samosvorný diferenciál má zásadní vliv na přenos výkonu a na průjezdy zatáčkami. Se sériovým diferenciálem se auto při přidání plynu v zatáčce stane nedotáčivým a vůz má tendenci jít po tečně ven. Se samosvorným diferenciálem se naopak příď stočí dovnitř zatáčky a vy tak budete moci zatáčky projet zase o dost rychleji. Se samosvorným diferenciálem teprv začná správná zábava.

Volitelné komponenty

Základní cena realizace: 84 893

Cena za montáž: 20 000

Čas realizace: 2 Dny

Celková cena realizace: 104 893

Objednat


MIlltek
Forge
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po-Čt: 9:00-12:00 a 13:00-17:00
Pá: 9:00-12:00 a 13:00-16:00