Elektrický svazek pro dosazení TFSI zapalovacích modulů na AGU AEB 1,8T IE Integrated Engineering

Elektrický svazek pro dosazení TFSI zapalovacích modulů na AGU AEB 1,8T IE Integrated Engineering

Výrobce:Integrated Engineering

Kód:IEDIYVA2

V nabídce od:26.04.2014

Dostupnost produktuNení skladem

Cena s DPH:7 986

Cena bez DPH:6 600

Elektrický svazek pro dosazení TFSI zapalovacích modulů

Kit pro zvýšení účinnosti a spolehlivosti zapalovacího systému u starších motorů AGU a AEB (motory se škrtící klapkou ovládanou lankem). Konverzní kit od IE odstraňuje problematické ICM (zapalovací ovládací moduly) a upgraduje je levnějšími, spolehlivějšími, a také hezčími TFSI zapalovacími moduly. Testování této konfigurace prokázalo hladší chod motoru na volnoběhu, větší výkon při stejném tlaku turbodmychadla a v určitých případech i nižší spotřebu paliva. Vyměňte své staré a pruchové zapalovací moduly za spolehlivější s novou technologií přenesenou z TFSI motorů. Zapalovací moduly a adaptéry jsou prodávány samostatně. Najdete je nahoře v příbuzných produktech.

Určeno pro starší motory s moduly s třípinovým konektorem.

Přednosti:

Na míru vytvořený elektrický svazek

Výměna kus za kus

Snadná instalace

Určeno pro starší motory 1,8T AGU a AEB

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Firma pocházící ze Salt Lake City v USA začala jako výrobce performance produktů pro vozy VW/AUDI se zaměřením na zesílení přeplňovaných motorů, aby zvládly až extrémní výkony. Od té doby IE v tomto segmentu svými produkty nastolilo vysoké standardy kvality a spolehlivosti a rozšířilo své portfolio o kované ojnice, sportovní vačky, ventilové systémy a billet produkty. 


 
APR
Inspirace
Workshop
MIlltek
Forge
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po-Čt: 9:00-12:00 a 13:00-17:00
Pá: 9:00-12:00 a 13:00-16:00