APR RS6 Turbo upgrade 634hp 909Nm chiptuning AUDI S6 S7 4,0 TFSI V8

APR RS6 Turbo upgrade 634hp 909Nm chiptuning AUDI S6 S7 4,0 TFSI V8

  • Audi
  • APR RS6 Turbo upgrade 634hp 909Nm chiptuning AUDI S6 S7 4,0 TFSI V8

Výrobce:APR Chiptuning

Kód:DPP-4.0-TFSI-PS-FL-RS7-UPG

V nabídce od:13.10.2018

Dostupnost produktuSkladem více než 5 Ks

Běžná prodejní cena:42 292

Sleva:15%

Cena s DPH:35 948

Cena bez DPH:29 709

APR představuje úpravu řídící jednotky pro motor 4,0 TFSI s dosazenými turbodmychadly z modelu AUDI RS6/7

APR úprava řídící jednotky je navržena pro použití originálních turbodmychadel z modelu AUDI RS6, které padnou kus za kus za menší turbodmychadla u modelu S6 & S7 4,0TFSI.Tato úprava zvýší výkon přes 634hp a 909Nm. Konstantní přísun vysokého výkonu, točivého momentu, spolu s bleskovými reakcemi motoru a hladkou denní použiteností transformuje vůz na novou úroveň v přísunu zážitků řidiči.Fáze APR úprav:

APR kalibrační inženýři upravili originální MED 17 motorový management tak, aby motor mohl hladce využit jak vyžadovaná turbodmychadla z AUDI RS6, tak mohl i flexibilně reagovat na další možné komponenty, jako je sportovní sání, catback výfuk nebo vylepšené chlazení. 

APR RS6 úprava řídící jednotky nabízí stejné benefity jako u Stage 1 a 2 úpravy. Jsou dostupné jak EMCS funkce, tak i konektivita s APR Mobile Dongle. Úprava se nahrává skrze originální diagnostickou zásuvku OBD-II a pro stávající majitele APR Stage 1 / 2 úpravy je nabízena za výhodnější cenu.


APR Stage I výkon:

Úprava APR RS6 Turbo upgrade vyžaduje montáž originální RS6 turbodmychadel a sportovních prvních dílů výfuku, se kterými zvedne výkon na 599-634 koní a až 909Nm (98oct)

Úprava APR RS6 Turbo upgrade kalibrovaná pro 95 oktanový benzín:

Úprava APR RS6 Turbo upgrade kalibrovaná pro 98 oktanový benzín:

Rozdíl mezi seriovým vozem a úpravou pro RS6 turbodmychadla

Točivý moment je v grafech uveden v librách. Pro přepočet na Nm použijte tento převodník


Shrnutí:


Vyžadované komponenty:

Originální RS6 / RS7 Turbodmychadla jsou vyžadována

Sportovní 1. díl výfuku je vyžadován.

Catback výfuk je důrazně doporučen

Sportovní sání je doporučeno

Vylepšení vodní chladiče jsou důrazně doporučeny

Zapalovací svíčky Denso IKH24 s odtrhem elektrody na 0,6mm +/-0,05mm se servisním intervalem 16-24tis km jsou vyžadovány

APR úprava


Určení:

AUDI S6 4,0 V8 TFSI
AUDI S7 4,0 V8 TFSI


Další funkce APR Úprav

Kromě vylepšení výkonu a točivého momentu, inženýři u APR byly schopni, díky dalšímu dolaďování, zrychlit čas při akceleraci. Zmenšílo se zpoždění zapalování, které vedlo k lepší odezvě od pedálu, aniž by se ovlivnila jeho citlivost.

 APR úprava Řídící jednotky zvyšuje omezovač rychlosti tak, aby Vás neomazoval při bleskových průjezdech na závodních okruzích nebo na dálnicích, kde by Vás tento limiter mohl dosti omezovat a kazit Vám tak Vaší zábavu.

 APR úprava řídící jednotky bere veliký zřetel na několik parametrů spojených se spotřebou paliva, zvláště pak v režimu jízdy po dálnicích nebo při pomalejší jízdě. V závislosti na kvalitě paliva a Vašem jízdním stylu můžete očekávat mírné snížení spotřeby.


Platba a provední úpravy

Lze objednat a zaplatit předem bankovním převodem nebo přes PayPal a následně se jen domluvit na termínu úpravy nebo zaplatit hotově na místě při úpravě, v tom případě při placení zvolte platbu dobírkou. Po objednání budete kontaktováni a dohodne se termín úpravy, která bude provedena v prostorách naší prodejny na adrese Českobrodská 240, Běchovice, Praha 9, 19011


Homologace:

APR úpravy řídících jednotek (chiptuning) zatím nejsou homologované pro provoz na pozemních komunikacích dle homologace v rámci hromadné přestavby vozidel. Bohužel dle našeho názoru aktuální homologace nikterak neřeší kvalitu úprav, čehož mnozí slabší úpravci zneužívají. Většina APR úprav jsou v západních zemích jako je Německo homologovány, splňují emisní limity a schválení zde v ČR lehce brání legislativa. Nicméně i toto plánujeme do budoucna řešit. Nenechte se proto zmást a chtějte kvalitní úpravu. Zde máme naše REFERENCE


Přímé přeprogramování

APR DirectPort Programing: je patentovaná technologie, kdy každý distributor APR připojený k internetu má přístup k nejnovějším verzím softwaru. APR jako první přišlo s přímým přehráním programu do Řídící jednotky, které bez zbytečných zásahů do hardwaru auta a přidáváním dalších zařízení do složité a drahé elektroniky přehraje data v Řídící jednotce. Nemusí se tedy vyndavat Řídící jednotka z vozu.


Bezpečnost, záruka a vrácení peněz

Všechny APR úpravy Řídíci jednotky zahrnují doživotní záruku na nahraný software a kdykoliv se objeví nová verze softwaru, máte možnost přehrání nové verze bez dalších poplatků.

Všechny APR úpravy Řídíci jednotky zahrnují možnost vrácení originálního nastavení a peněz do 30ti dnů. Pokud budete z jakýchkoliv důvodů nespokojeni s touto úpravou, budou Vám vráceny peníze a vaše auto dostane zpět originální nastavení Řídící jednotky. 

Všechny APR úpravy jsou kódovány, aby nebylo možné jejich odcizení podvodnými společnostmi.


 
APR
Inspirace
Workshop
MIlltek
Forge
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po-Čt: 9:00-12:00 a 13:00-17:00
Pá: 9:00-12:00 a 13:00-16:00