VWR kit přímého sání AUDI TT RS 2,5 TFSI - Volkswagen Racing

VWR kit přímého sání AUDI TT RS 2,5 TFSI - Volkswagen Racing

Výrobce:Racingline Performance

Kód:VWR1210RS

V nabídce od:04.12.2013

Dostupnost produktuDodáme Vám do 8 ti dní

Cena s DPH:15 755

Cena bez DPH:13 021

VWR kity sání nahrazují restriktivní seriový sací trakt efektivním. vysocepropustným sáním chladného vzduchu se znovupoužitelným pěnovým filtrem.

VWR vzduchový filtr je vyroben z třívrstvé, propustné polyuretanové pěny s vysokými filtračními účinky pro ochránění motoru před nečistotami ze vzduchu a zároveň nesnižuje propustnost čistého vzduchu. Tento stejný materiál je používán tými ve Formili 1 díky svým filtračním a vysokopropustným schopnostem. 

Vzhledem ke zvýšené propustnosti a udržení nízkých teplot nasávaného vzduchu lze pocítit nárust výkonu, zmenšení prodlevy turba a snížení spotřeby paliva. Tyto přínosy se zvětšují v závislosti na fázi úprav od Stage I až po největší nárust u Stage III.

VWR kit sání je tzv. Ram Air konstrukce, to znamená že vstup je spojen se seriovým otvorem pro přívod vzduchu v přední příčce a saje tak vzduch z přední části, kde se vzrůstající rychlostí dochází až k náporovému sání, což dále přispívá ke zvýšení výkonu. Vedro od horkého motoru je odcloněno krytem filtru, takže motor vždy dostává studený vzduch z okolí auta.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Volkswagen Racing

Britská firma, která pořádá šampionát koncernových vozů. Z těchto závodů jsou odvozené i performance díly, které jsou nyní k dostání i pro běžné modely, jako jsou sportovní sání, uložení motoru, podvozkové a výfukové systémy. 

Pro video klikněte na obrázek:


 
APR
Inspirace
Workshop
MIlltek
Forge
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po-Čt: 9:00-12:00 a 13:00-17:00
Pá: 9:00-12:00 a 13:00-16:00