VWR Pěnový vzduchový filtr vložka do filterboxu AUDI TT A3 S3 TTS - Volkswagen Racing

VWR Pěnový vzduchový filtr vložka do filterboxu AUDI TT A3 S3 TTS - Volkswagen Racing

Výrobce:Racingline Performance

Kód:VWR11G701

V nabídce od:09.10.2018

Dostupnost produktuSkladem

Cena s DPH:1 719

Cena bez DPH:1 421

VWR High-Flow pěnový filtr

Hledáte jednoduché a cenově dostupnější řešení jak upravit své auto? VWR vložky filtru do originálního filterboxu jsou dostupné pro mnoho Volkswagen Group aut s TSI a TDI motory, kde nahrazují originální restriktivní papírové filtry. VWR filty se vyznačují vysoce propustnou třívrstvou "Trifoam®" pěnovou konstrukcí, kterou má vynikající filtrační vlastnosti a navíc jí lze po omytí znovu použít. Jednoduše vložte tuto vložku do originálního filterboxu.

Výměna samotného filtru je cenově nejdostupnější zlepšení, které můžete dopřát svému motoru. Ten bude tak moci lehce nasávat vzduch a pracovat tak více efektivně. Při zlepšení proudění vzduchu se zlepší jak výkon, tak i spotřeba paliva a to vše pouhou výměnou za originální restriktivní vzduchový filtr.

Je to tak ideální doplňěk jak pro APR Stage 1 tak i pro seriové auto, kdy lze pak očekávat více výkonu ve středních otáčkách a zlepšení spotřeby.

Charakteristiky:

Trifoam® konstrukce filtru podává vyjímečné filtrační schopnosti při zvýšení průtoku vzduchu skrz filtr. Je to velmi podovná technologie tomu, jakou používají motory Formule 1.

Montáž je díky snadné výměně kus za kus v řádu jednotek minut.

Vyrobenu ve Velké Británii.

Filtr je vsazen do polyuretanového rámu s podpůrnou nerezovou síťkou. Díky tomu vzduch proudí výhradně skrz filtr a nikoliv okolo přes spáry.

Efektivita filtrace přispívá k vyššímu výkonu ve středních otáčkách a nižší spotřebě, kterou zákazníci často referují.

Jedná se o celoživotní filtr, kdy ho stačí každých 30000 km vyčistit.

Určení:

AUDI A3
AUDI TT
SEAT Leon
Škoda Octavia
Škoda Superb
VW Golf 7 GTD, GTI, R

Volkswagen Racing

Britská firma, která pořádá šampionát koncernových vozů. Z těchto závodů jsou odvozené i performance díly, které jsou nyní k dostání i pro běžné modely, jako jsou sportovní sání, uložení motoru, podvozkové a výfukové systémy.

Pro video klikněte na obrázek:

 


 
APR
Inspirace
Workshop
MIlltek
Forge
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po-Čt: 9:00-12:00 a 13:00-17:00
Pá: 9:00-12:00 a 13:00-16:00