Atmosferický blow off ventil kit Ford Focus RS 2.5T FMDVFRS2 Forge Motorsport - černý

Atmosferický blow off ventil kit Ford Focus RS 2.5T FMDVFRS2 Forge Motorsport - černý

Atmosferický blow off ventil kit

Přímá náhrada za originální ventil, který často nezvládá větší jak seriový výkon automobilu. Tento ventil díky své pístkové konstrukci je předurčen k dlouhé životnosti a jako benefit má lepší reakce. Může být vybaven tvrdší pružinou, která je vhodná při různých úpravách na vyšší výkon.

Popis:

Atmosferický ventil.

- Tento ventil upouští přetlak do motorového prostoru (nikoliv zpět do sání) a tím tak vytváří specifický zvuk otevřených BOVů "tsss".

Kit obsahuje:

Blow off ventil

Silikonové hadice

Sponky

Barva hadic: černá

Montážní manuál: www.forgemotorsport.co.uk/media/FMDVFRS2.pdf

Forge Motorsport:

Za posledních 20 let se Forge vypracovalo na jednoho z nejpřednějších výrobců na poli produktů pro závodní, tuningová i běžná auta. Díky preciznímu zpracování a použití nejnovějších CNC obráběcích strojů vyrábí jedny z nejkvalitnějších produktů, jako Intercooler kity, palivové nádrže, kity sání, blow off ventily a další, na trhu. Vzhledem k těmto kvalitám a zkušenostem v oboru není překvapením, že Forge dodává své díly i některým týmům v soutěžích WRC, F1, Le Mans, ale třeba i přímo výrobcům automobilů, kteří je montují do seriových aut. S koupí produktů od Forge Motorsport si můžete být jisti, že kupujete kvalitní produkt. To dokládají i mnohačetné ocenění: 


 
APR
Inspirace
Workshop
MIlltek
Forge
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po-Čt: 9:00-12:00 a 13:00-17:00
Pá: 9:00-12:00 a 13:00-16:00