Forge Motorsport Audi VW Seat Škoda Adaptivní regulátor tlaku pro přeplňované motory

Forge Motorsport Audi VW Seat Škoda Adaptivní regulátor tlaku pro přeplňované motory

  • Porsche
  • Forge Motorsport Audi VW Seat Škoda Adaptivní regulátor tlaku pro přeplňované motory

Výrobce:Forge Motorsport

Kód:FMIPCV

V nabídce od:15.04.2019

Dostupnost produktuDodáme Vám do 10 ti dní

Cena s DPH:3 522

Cena bez DPH:2 910

Forge Motorsport Adaptivní regulátor tlaku pro přeplňované motory

Všechny Blow Off ventily ovládané elektronicky nebo podtlakem spoléhají na vnitřní pružinu, která dle potřeby udržuje ventil v uzavřené poloze. Pokud použijete sportovní Blow Off ventil jako náhradu originálního příslušenství, lze se i spolehnout na základní pružinu, že spolehlivě udrží ventil uzavřený. Pokud však váš motor prošel i zvyšováním výkonu, je potřeba základní pružinu výměnit za silnější, aby si poradila s vyššími tlaky. Osadit Blow off ventil správnou pružinou, tak aby dokonale plnil svou funkci dle vašeho aktuálního výkonu, je tak trochu alchymie a dokáže potrápit. O to obtížnější je to v případě, kdy používáte více map motoru a jeho výkon často měníte dle potřeby. V těchto případech se obvykle jde zlatou střední cestou a Blow off ventil se osadí pružinou, která funguje optimálně pro většinu situací, ne však stoprocentně.

Forge Motorsport přichází s adaptivním regulátorem tlaku, díky kterému si již nemusíte dělat vrásky s neustálým optimalizováním Blow off ventilu. Stačí jen regulátor vsadit do systému před Blow off ventil a můžete si být jisti, že vždy spolehlivě podá maximální výkon bez ohledu na to, zda je výkon vašeho motoru původní, vyšponovaný na maximum nebo něco mezi tím.

Součástí balení je:

1 x FMIPCV Regulátor tlaku
1 x 2000mm podtlakové hadičky o průměru 5mm
1 x Plochý držák
1 x Zahnutý držák
1 x 5mm mosazný T-kus
1 x 6mm mosazný T-kus
1 x 6mm mosazná spojka
1 x M6 kulatá podložka
1 x M8 kulatá podložka
3 x náhradní konektor
2 x M4 x 6 imbusový šroub
1 x Manuál
1 x Forge samolepka

Vhodné pro:

Všechny přeplňované motory osazené Blow Off ventilem

 

Forge Motorsport:

 

Za posledních 20 let se Forge vypracovalo na jednoho z nejpřednějších výrobců na poli produktů pro závodní, tuningová i běžná auta. Díky preciznímu zpracování a použití nejnovějších CNC obráběcích strojů vyrábí jedny z nejkvalitnějších produktů, jako Intercooler kity, palivové nádrže, kity sání, blow off ventily a další, na trhu. Vzhledem k těmto kvalitám a zkušenostem v oboru není překvapením, že Forge dodává své díly i některým týmům v soutěžích WRC, F1, Le Mans, ale třeba i přímo výrobcům automobilů, kteří je montují do seriových aut. S koupí produktů od Forge Motorsport si můžete být jisti, že kupujete kvalitní produkt. To dokládají i mnohačetné ocenění: 


 
APR
Inspirace
Workshop
MIlltek
Forge
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po-Čt: 9:00-12:00 a 13:00-17:00
Pá: 9:00-12:00 a 13:00-16:00