Jsme největší úpravce koncernových vozu v Čr a Sk

První díl výfuku Downpipe Audi S3 8V GPF / Golf R MK7.5 Facelift GPF / Golf R Variant MK7.5 GPF / Seat Leon Cupra ST 4Drive Facelift GPF / Cupra Ateca Scorpion Exhausts - Bez katalyzátoru / GPF delete SVWC058

První díl výfuku Downpipe Audi S3 8V GPF / Golf R MK7.5 Facelift GPF / Golf R Variant MK7.5 GPF / Seat Leon Cupra ST 4Drive Facelift GPF / Cupra Ateca Scorpion Exhausts - Bez katalyzátoru / GPF delete

  • Seat/Cupra
  • Ateca
  • První díl výfuku Downpipe Audi S3 8V GPF / Golf R MK7.5 Facelift GPF / Golf R Variant MK7.5 GPF / Seat Leon Cupra ST 4Drive Facelift GPF / Cupra Ateca Scorpion Exhausts - Bez katalyzátoru / GPF delete

Výrobce:Scorpion

Kód:SVWC058

Počet kusů na autě:1Ks

V nabídce od:20.08.2020

Dostupnost produktuDodáme Vám do 10 ti dní

Cena s DPH:15 060

Cena bez DPH:12 446

Doručení kurýrem na adresu v ČR

Doručení Doručení kurýrem na adresu v ČR od 159

Doprava na Slovensko

Doručení Doprava na Slovensko od 269

Doprava EU

Doručení Doprava EU od 780

První díl výfuku Downpipe Audi S3 8V GPF / Golf R MK7.5 Facelift GPF / Golf R Variant MK7.5 GPF / Seat Leon Cupra ST 4Drive Facelift GPF / Cupra Ateca Scorpion Exhausts

1. díl výfuku vyrobený z T304 vysokojakostní nerezové oceli. Celý díl je vytvořen ohýbaným vedením, na kterém je osazen nerezový vlnovec a podle verze sportovní katalyzátor nebo vedení bez katalyzátoru. Tento díl odstraňuje filtr pevných částic, po jehož odstranění je potřeba naladit řídící jednotku motoru Digitun Stage 2 úpravou.

Motor potřebuje mít zajištěný maximální odvod spalin pro dosažení vysokého výkonu. K tomu byl vybrán správný průměr vedení, nerestriktivní vlnovec a hlavně vysoce propustný katalyzátor (popřípadě verze bez). 

Varianta:

- verze bez katalyzátoru
odstraňuje filtr pevných částic GPF
- další verze můžete vybrat z variant produktů

Určení:

Audi S3 8V (2019+)
Golf R MK7.5 Facelift (2019+)
Golf R Variant MK7.5 (2019+)
Seat Leon Cupra ST 4Drive Facelift (2019+)
Cupra Ateca (2019+)

Druh:

1. díl výfuku neboli downpipe. Díl, který se napojuje přímo na turbodmychadlo. Obsahuje vlnovec, podle verze sekci se sportovním katalyzátorem nebo bez katalyzátoru a na tento díl se pak napojuje zbytek výfuku, který se nazýva Catback výfuk.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 80mm (1,5mm tlouštka stěny)
Až o 35% lehčí jak originální výfuk s lepším rozložením hmotnosti příspívá k lepším jízdním vlastnostem.
Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu.
Zvýrazňuje zvuk motoru
Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu
Navržen a vyroben ve Velké Británii

Scorpion Exhausts:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému na trhu. Výfuky Scorpion využívají závodní teamy z mnoha soutěžních odvětví jako jsou BTCC, Porsche Cup, VW Racong Cup, World Endurance Series. Zároveň je Scorpion dodavatel originálních výfuků pro výrobce sportovních vozů a supersportů. Můžete si tak být jisti, že i vy máte v autě spolehlivý výfuk se závodními kořeny.


 
APR
Inspirace
AutoserisPraha9
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po-Čt: 9:00-12:00 a 13:00-17:00
Pá: 9:00-12:00 a 13:00-16:00