APR Stage 1 úprava řídící jednotky chiptuning Škoda Octavia 3 SEAT Leon AUDI A3 1,4 TSI ACT DPP-1.4T-ACT-PS

APR Stage 1 úprava řídící jednotky chiptuning Škoda Octavia 3 SEAT Leon AUDI A3 1,4 TSI ACT

Výrobce:APR Chiptuning

Kód:DPP-1.4T-ACT-PS

V nabídce od:10.10.2018

Dostupnost produktuSkladem více než 5 Ks

Cena s DPH:11 639

Cena bez DPH:9 619

APR představuje ultimátní úpravu Řídící jednotky pro třetí generaci motoru 1,4 TSI ACT 103-110kW EA211. 

APR Stage 1 úprava řídící jednotky motoru má největší přínos výkonu v poměru k ceně za úpravu. Úprava výrazně zvyšuje jak výkon, tak i točivý moment a dokáže tak vůz přetvořit v daleko rychlejší a zábavnější auto. To je možné díky APR nejnovější kalibraci řídící jednotky, která plně využije veškeré možnosti motoru při zachování všech bezpečnostních a ochranných prvků motoru. APR úprava řídící jednotky je nabízena v několika variantách podle oktanového čísla paliva a je konvenčně prováděna přehráním softwaru skrze OBD-II zásuvku, aniž by se muselo jednotky fyzicky nějak dotknout.

Úprava je kalibrována pro seriový motor, ale je kompatibilní i s dalšími úpravami jako jsou lepší sání, catback výfuk nebo nějaké další menší úpravy.


Podrobné informace:

APR Stage 1 úprava řídící jednotky je první krok k vyššímu výkonu. Tato základní úprava nepotřebuje žádné další sportovní díly a i tak dokáže zvýšit výkon na 175hp a točivý moment na 337Nm. Zvýšení výkonu v celém spektru otáček změní vůz za všech podmínek v daleko rychlejší a zábavnější auto. Pro ty, kteřá chtějí trochu nižší hodnoty točivého momentu zde máme i slabší úpravu, která dosahuje stejného výkonu, ale točivý moment je snížený na 305Nm. Pro ty, kteří naopak touží po trochu větším výkonu, tak je úprava kompatibilní se sportovním sáním, catback výfukem a dalšími menšími úpravami.

Kromě vylepšení výkonu a točivého momentu, inženýři u APR byly schopni, díky dalšímu dolaďování, zrychlit čas při akceleraci. Zmenšílo se zpoždění zapalování, které vedlo k lepší odezvě od pedálu, aniž by se negativně ovlivnila jeho citlivost.

 APR úprava Řídící jednotky zvyšuje omezovač rychlosti tak, aby Vás neomezoval při bleskových průjezdech na závodních okruzích nebo na dálnicích, kde by Vás tento limiter mohl dosti omezovat a kazit Vám tak Váš zážitek z jízdy.

 APR úprava řídící jednotky bere veliký zřetel na několik parametrů spojených se spotřebou paliva, zvláště pak v režimu jízdy po dálnicích nebo při pomalejší jízdě. V závislosti na kvalitě paliva a Vašem jízdním stylu můžete očekávat mírné snížení spotřeby.


APR Stage I výkon:

APR Stage 1 výkonová křivka verze s vyšším točivým momentem pro 95 oktanový benzín:

APR Stage 1 výkonová křivka verze s nižším točivým momentem pro 95 oktanový benzín:

Točivý moment je v grafech uveden v librách. Pro přepočet na Nm použijte tento převodník nebo se jen podívejte na tabulku viz níže:

*maximální zvýšení výkonu je porovnáno na základě měření seriových hodnot APR a ne hodnot udávaných VW
*Měřeno na APR UK Dynojet Dynamometru na UK 2014 VW Golf MK7, za použití SAE korekce a zprůměrování několika měření. Výsledky se můžou lišit podle klimatických podmínek, jiných druhů převodovek, kondice auta, teploty, kvality paliva, druhy výkonové brzdy a jejího nastavení a díky dalším vlivům.


Doporučené další úpravy:

V přípravě...


Určení:

Všechny motory 1,4 TSI EA211 103-110kW

* Důležitá poznámka. VW AG vypouští mnoho řídících jednotek s rozdílnými kódy a revizemi softwaru. Vzhledem k tomuto množství mohou být zpočátku úpravy pro některé řídící jednotky nedostupné. Zdali je software již uzpůsoben i pro Vaší řídící jednotku, můžete zjistit kontaktováním nebo navštívením kteréhokoliv APR dealera.

AUDI A1
AUDI A3 mk3
AUDI Q2
AUDI Q3
AUDI TT mk3
SEAT Alhambra
SEAT Ateca
SEAt Ibiza
SEAT Leon 5F
Škoda Octavia III
Škoda Karoq
Škoda Kodiaq
Škoda Superb III
VW Beetle
Volkswagen Golf 7
Volkswagen Passat B8
VW Passat CC
VW Sharan
VW Tiguan
VW Touran


Platba a provední úpravy:

Lze objednat a zaplatit předem bankovním převodem nebo přes PayPal a následně se jen domluvit na termínu úpravy nebo zaplatit hotově na místě při úpravě, v tom případě při placení zvolte platbu dobírkou. Po objednání budete kontaktováni a dohodne se termín úpravy, která bude provedena v prostorách naší prodejny na adrese Českobrodská 240, Běchovice, Praha 9, 19011


Homologace:

APR úpravy řídících jednotek (chiptuning) zatím nejsou homologované pro provoz na pozemních komunikacích dle homologace v rámci hromadné přestavby vozidel. Bohužel dle našeho názoru aktuální homologace nikterak neřeší kvalitu úprav, čehož mnozí slabší úpravci zneužívají. Většina APR úprav jsou v západních zemích jako je Německo homologovány, splňují emisní limity a schválení zde v ČR lehce brání legislativa. Nicméně i toto plánujeme do budoucna řešit. Nenechte se proto zmást a chtějte kvalitní úpravu. Zde máme naše REFERENCE


Přímé přeprogramování

APR DirectPort Programing: je patentovaná technologie, kdy každý distributor APR připojený k internetu má přístup k nejnovějším verzím softwaru. APR jako první přišlo s přímým přehráním programu do Řídící jednotky, které bez zbytečných zásahů do hardwaru auta a přidáváním dalších zařízení do složité a drahé elektroniky přehraje data v Řídící jednotce. Nemusí se tedy vyndavat Řídící jednotka z vozu.


Bezpečnost, záruka a vrácení peněz

Všechny APR úpravy Řídíci jednotky zahrnují doživotní záruku na nahraný software a kdykoliv se objeví nová verze softwaru, máte možnost přehrání nové verze bez dalších poplatků.
 

Všechny APR úpravy Řídíci jednotky zahrnují možnost vrácení originálního nastavení a peněz do 30ti dnů. Pokud budete z jakýchkoliv důvodů nespokojeni s touto úpravou, budou Vám vráceny peníze a vaše auto dostane zpět originální nastavení Řídící jednotky

Všechny APR úpravy jsou kódovány, aby nebylo možné jejich odcizení podvodnými společnostmi.

 

 
APR
Inspirace
Workshop
MIlltek
Forge
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po-Čt: 9:00-12:00 a 13:00-17:00
Pá: 9:00-12:00 a 13:00-16:00