Forge Motorsport karbonové sání 2,0 TSI Škoda Octavia RS, VW Golf 7 R GTI Performance S3

Forge Motorsport karbonové sání 2,0 TSI Škoda Octavia RS, VW Golf 7 R GTI Performance S3

  • Forge Motorsport karbonové sání 2,0 TSI Škoda Octavia RS, VW Golf 7 R GTI Performance S3

Výrobce:Forge Motorsport

Kód:FMINDMK7

V nabídce od:20.12.2015

Dostupnost produktuDodáme Vám do 10 ti dní

Cena s DPH:15 314

Cena bez DPH:12 656

Karbonový kit sání

Po roce vlastního vývoje, doladění konečného tvaru, uchycení a vzhledu, Forge Motorsport hrdě představuje svůk karbonový kit sání pro nové motory 1,8 & 2,0 TSI nové MQB platformy. Sání kombinuje velmi unikátní, žádoucí a atraktivní vzhled se schopností reálného zvýšení výkonu. I když VW/AUDI group vytvořilo velmi povedené seriové sání, Forge Motorsport bylo schopno přivést více chladného vzduchu ke zvětšenému filtru, použitím plné šíře nasávacích otvorů z přední příčky, včetně použití přívodu vzduchu, který je u seriového provedení zaslepený.

Při výrobě byl použit kvalitnější karbon bez různých nedokonalostí a také dokonalejší dohled na detaily při výrobě. To ústí v opravdu premiový produkt pro Váš automobil, který daleko předčí většinu sání na podobné cenové úrovni a vyrovná se i daleko dražším kouskům.

Sání nabízí zlepšení zvukového projevu z motoru, hlavně při plném plynu a testovací jezdci také referovali zlepšení odezvy na sešlápnutí plynového pedálu. Filtr je použit kvalitní pěnový, který je plně servisovatelný nebo ho lze lehce snadno vyměnit za nový, pokud je potřeba. Tento filtr se jevil jako ideální pro použití v tomto sání. Zajišťuje stále adekvátní filtraci při zvýšeném průtoku vzduchu.

Kit obsahuje vše, co je potřeba pro snadnou instalaci. Ta může být hotova během 30ti minut. Barevný montážní návod je samozřejmě součástí také.

Obsahuje:

Karbonové vedení vzduchu
Bavlněný filtr
Silikonová hadice pro přemostění chladící kapaliny
Instruktážní návod

Určení:

AUDI A3 / S3 1,8 & 2,0 TSI
SEAT Leon 1,8 TSI
SEAT Leon Cupra
Škoda Octavia RS TSI
Škoda Superb 2,0 TSI
VW Golf 7 GTI
VW Golf 7 R

Forge Motorsport:

Za posledních 20 let se Forge vypracovalo na jednoho z nejpřednějších výrobců na poli produktů pro závodní, tuningová i běžná auta. Díky preciznímu zpracování a použití nejnovějších CNC obráběcích strojů vyrábí jedny z nejkvalitnějších produktů, jako Intercooler kity, palivové nádrže, kity sání, blow off ventily a další, na trhu. Vzhledem k těmto kvalitám a zkušenostem v oboru není překvapením, že Forge dodává své díly i některým týmům v soutěžích WRC, F1, Le Mans, ale třeba i přímo výrobcům automobilů, kteří je montují do seriových aut. S koupí produktů od Forge Motorsport si můžete být jisti, že kupujete kvalitní produkt. To dokládají i mnohačetné ocenění:


 
APR
Inspirace
Workshop
MIlltek
Forge
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po-Čt: 9:00-12:00 a 13:00-17:00
Pá: 9:00-12:00 a 13:00-16:00