VWR sportovní pěnový filtr vložka Škoda Fabia RS, VW Polo GTI, SEAT Ibiza Cupra - Volkswagen Racing

VWR sportovní pěnový filtr vložka Škoda Fabia RS, VW Polo GTI, SEAT Ibiza Cupra - Volkswagen Racing

Výrobce:Racingline Performance

Kód:VWR11P0GT

V nabídce od:09.10.2018

Dostupnost produktuDodáme Vám do 8 ti dní

Cena s DPH:2 597

Cena bez DPH:2 146

VWR vzduchové filtry nahrazují originální papírové, které jsou dosti restriktivní, vylepšenými, vysokopropustnými a znovupoužitelnými pěnovými filtry. Tato úprava je jedna z cenově efektivnějších úprav, která docílí zvýšeného výkonu, snížení spotřeby paliva a je žádoucí pro ty, kteří chtějí zlepšení, které svým vzhledem tolik nevybočuje oproti seriovému provedení.

VWR vzduchový filtr je vyroben z třívrstvé, propustné polyuretanové pěny s vysokými filtračními účinky pro ochránění motoru před nečistotami ze vzduchu a zároveň nesnižuje propustnost čistého vzduchu. Tento stejný materiál je používán tými ve Formili 1 díky svým filtračním a vysokopropustným schopnostem. 

Testování ukázalo skvělý přínos v proudění vzduchu oproti seriovému papírovému filtru, což se projevilo nižší spotřebou a vyšším výkonem. Na turbomotorech a motorech vybavenými kopresorem lze vidět nárust až 13 Nm, což je skvělý přínos, který můžete pociťovat každý den při běžném provozu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Volkswagen Racing

Britská firma, která pořádá šampionát koncernových vozů. Z těchto závodů jsou odvozené i performance díly, které jsou nyní k dostání i pro běžné modely, jako jsou sportovní sání, uložení motoru, podvozkové a výfukové systémy. 

Pro video klikněte na obrázek:

 


 
APR
Inspirace
Workshop
MIlltek
Forge
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po-Čt: 9:00-12:00 a 13:00-17:00
Pá: 9:00-12:00 a 13:00-16:00