Autobrite Engine Bay Kit

Autobrite Engine Bay Kit

Výrobce:Autobrite

Kód:AB-enginebaykit

V nabídce od:10.04.2019

Dostupnost produktuNení skladem

Cena s DPH:1 730

Cena bez DPH:1 430

Autobrite Engine Bay Kit
Nezapomínejte na čistotu v motorovém prostoru! Nic neshodí výsledek vaší práce víc než olejem a nečistotami umaštěný motorový prostor v jinak nablýskaném voze.
Engine Bay kit je výběrem ideálních přípravků pro kompletní údržbu motorového prostoru. Obsahuje silné čističe Citrus Wash a Jaffa Clean, impregnaci na plasty a gumové komponenty Super Sheen, sadu kvalitních štětců DBS Brush Set a dvě mikrovláknové utěrky.

Citrus Wash
Citrus Wash je velmi silný, ale přesto šetrný, univerzální čistič vhodný jako první krok při mytí vozu, který okamžitě po aplikaci začne rozpouštět i jinak hůře odstranitelné nečistoty. Jedná se nekompromisní mix čisticích složek a citrusového oleje, který odstraní silniční nečistoty, zbytky hmyzu, plísně a jiné ze všech povrchů včetně lakovaných dílů karoserie, plastů, gumy i skla.
Citrus Wash je vhodné použít ještě před aktivní pěnou, případně šamponem, a aplikovat jej na místa vystavená těm nejtvrdším nečistotám jako přední nárazník, maska, podběhy kol, prahy, motorový prostor a další.
Citrus Wash je nejuniverzálnější čistič na trhu, který si při vhodném zředění poradí s čímkoliv.

Jaffa Clean
Jaffa Clean je čistič a odmašťovač navržený speciálně pro motorový prostor, dveřní prahy a další místa, kde se hromadí mastnota a olej. Jaffa Clean vyčistí nejen běžné nečistoty z provozu, ale především nanesenou mastnotu, olejové skvrny a další hůře odstranitelné nečistoty, na které ostatní přípravky nestačí. Jaffa Clean zároveň obsahuje unikátní složky, které čistý povrch ochrání před dalším znečištěním, případně značně zjednoduší čištění v budoucnu. Díky silné koncentraci přípravku je možné jej ředit a to až do poměru 5:1.

Super Sheen
Super Sheen je vynikající impregnace pro plastové, vinylové a gumové díly v interiéru i exteriéru vozu. Dílům dodá perfektní lesk a oživí vzhled zašlých částí. Ideální přípravek pro ošetření vnitřních plastů, venkovních plastů, podběhů, gum či plastových dílů v motorovém prostoru. Aplikace je možná pomocí dodávaného rozstřikovače nebo nanesením na aplikátor, případně mikrovláknovou utěrku.
Během pár minut dosáhnete oživených plastových částí s perfektním leskem bez nechtěného mastného/lepivého povrchu.

DBS Brush Set
DBS je velký set kvalitních detailingových štětců vhodný pro jakýkoliv typ čištění vašeho vozu, trucku nebo motorky.
DBS se skládá celkem z pěti štětců s individuálními velikostmi od 205mm do 240mm. Všechny štětce jsou vyrobeny z odolného robustního plastu a měkkých syntetických vláken, které jsou doplněné o prasečí srst pro maximální přesnost během čištění a zároveň eliminaci škrábanců.
DBS štětce poslouží při jakémkoliv čištění od interiéru přes kůži až po kola.

Mikrovláknová utěrka
Všestranná mikrovláknová utěrka je základem při jakékoliv údržbě vozu či motocyklu. Mikrovláknové utěrky Autobrite jsou vyráběny z nejkvalitnějších mikrovláknových materiálů (kombinace polyesteru a polyamidu v poměru 70:30) a poskytují maximální šetrnost vůči laku i jiným povrchům. Utěrky takové kvality nemění svůj tvar, neztrácejí své vlastnosti ani po praní v pračce a při správné údržbě vydrží i roky.

Obsah:
1x Autobrite Citrus Wash univerzální čistič 1000ml
1x Autobrite Jaffa Clean čistič motoru a odmašťovač 500ml
1x Autobrite Super Sheen impregnace na plasty a vinyl 500ml
1x Autobrite DBS set detailingový štětců
2x Autobrite mikrovláknová utěrka

Návod k použití najdete u jednotlivých produktů.

O výrobci:

Autobrite Direct je firma založená roku 2005 v Anglii profesionálním detailerem Markem Mossem zabývající se výrobou kvalitní autokosmetiky a příslušenství pro detailing. Firma disponuje vlastním vývojovým centrem, kde vyvíjí produkty na míru daným požadavkům a pečlivým testováním je tak schopna dosáhnout těch nejlepších výsledků. Široká nabídka produktů Autobrite Direct obsahuje vše od proslulého rozprašovače aktivní pěny HD Foam Lance přes kvalitní Dual Action leštičky, mikrovláknové utěrky, sušící ručníky až po nespočet autokosmetiky jako aktivní pěny, autošampony, detailery, sealanty, vosky a mnoho dalšího.
Z nabídky Autobrite Direct si vybere každý - jak běžný uživatel, tak profesionální detailer!
Autobrite Direct - because looks is everything.


 
APR
Inspirace
Workshop
MIlltek
Forge
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po: 10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00
Út - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00