Velký Blow off ventil pro AUDI S3 TTS Golf R Leon Cupra FMDV8PS3 Forge Motorsport

Velký Blow off ventil pro AUDI S3 TTS Golf R Leon Cupra FMDV8PS3 Forge Motorsport

Výrobce:Forge Motorsport

Kód:FMDV8PS3

V nabídce od:30.06.2013

Dostupnost produktuSkladem

Cena s DPH:7 155

Cena bez DPH:5 914

Blow off ventil kit

Toto je náhrada za seriový elektricky ovládaný Blow off Ventil na motorech 2,0 TFSI/TSI (s K04 turbodmychadlem). Doporučené pro chipnutá a více upravená auta, kde se zvedl tlak turbodmychadla nebo se rovnou přistoupilo k výměněně turbodmychadla za větší a je potřeba naráz odpustit velké množství vzduchu. Seriový ventil nejen, že je často příčinnou častých problémů s tlakem, kdy nevydrží a praskne v něm membrána, ale v případech více upravených aut nedokáže naráz odpustit zvýšené množství zvduchu. Tento ventil lze namontovat jako Open Loop, která odfukuje vzduch do atmosféry a vytváří tak specifický "tsss" zvuk blow off ventilu, tak ventil umožňuje namontovat i jako Closed Loop, kdy všechen vzduch přepustí zpět do sání.

Náhrada spočívá v pístkovém ventilu, který je ovládán vakuově přes dosazený elektromagnetický ventil. Díky tomuto řešení je zajištěna dlouhá životnost a žádné problémy v podobě rozsvícení se kontrolky motoru na řídícím panelu.

Velice snadná instalace se vším potřebnýv v kitu.

Reference:

Tento produkt využíváme i v našich projektech

Forge Motorsport:

Za posledních 20 let se Forge vypracovalo na jednoho z nejpřednějších výrobců na poli produktů pro závodní, tuningová i běžná auta. Díky preciznímu zpracování a použití nejnovějších CNC obráběcích strojů vyrábí jedny z nejkvalitnějších produktů, jako Intercooler kity, palivové nádrže, kity sání, blow off ventily a další, na trhu. Vzhledem k těmto kvalitám a zkušenostem v oboru není překvapením, že Forge dodává své díly i některým týmům v soutěžích WRC, F1, Le Mans, ale třeba i přímo výrobcům automobilů, kteří je montují do seriových aut. S koupí produktů od Forge Motorsport si můžete být jisti, že kupujete kvalitní produkt. To dokládají i mnohačetné ocenění: 


 
APR
Inspirace
Workshop
MIlltek
Forge
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po-Čt: 9:00-12:00 a 13:00-17:00
Pá: 9:00-12:00 a 13:00-16:00