VWR Streetsport výškově stavitelné tlumiče Škoda Octavia RS 2,0 TFSI TSI TDI - Volkswagen Racing

VWR Streetsport výškově stavitelné tlumiče Škoda Octavia RS 2,0 TFSI TSI TDI - Volkswagen Racing

Výrobce:Racingline Performance

Kód:VWR32G60R

V nabídce od:13.06.2014

Dostupnost produktuDodáme Vám do 8 ti dní

Cena s DPH:24 037

Cena bez DPH:19 865

StreetSport výškově stavitelný podvozek

VWR StreetSport jsou sportovní tlumiče nejvyšší kvality. S plně nastavitelnou výšou vozu a předdefinovaným nastavením odpružení nabízí velké zlepšení jízdních vlastností při rychlé jízdě. Veškeré know how VWR inženýrů nasbírané na závodní dráze bylo přeneseno do precizního nastavení tohoto podvozku tak, aby potěšilo nadšence pro rychlou jízdu s důrazem na jistější a plně kontrolovatelné jízdní vlastnosti auta.

StreetSport sportovní podvozek dovoluje plné nastavení výšky vozu. Od lehkého snížení až po "zemi brousící" extrémně snížené výstavní vozy. Tlumiče mají pevně nastavenou tuhost odpružení, takže jen nastavíte výšku vozu a dále se nemusíte zaobírat donastavováním tlumičů. To je přivedeno k dokonalosti již od VWR inženýrů.

Při veškerých znalostech a zkušenostech z oblasti motorsportu, nastavení nejpokročilejších závodních tlumičů a celkově podvozku, nabízí StreetSport tlumiče jedinečné spojení kvality a naladění, které může nabídnout jen velmi málo producentů aftermarket sportovních tlumičů.


Charakteristiky kitu:

Stejná kvalita jako u tumičů pro motorsport. Veškeré zkušenosti z motorsportu daly tomuto podvozku perfektní naladění pro rychlou jízdu na běžných silnicích. Spolu s unikátními sofistikovanými ventily uvnitř tlumičů, zprostředkovává tento podvozek maximální kontrolu nad vozem.

Tlumiče i s pružinami jsou dodávány nastrojené a kvůli přesnému naladění.

Možnost nastavení výšky je možné skrze přesně vyrobené matice pod pružinami, které zachovávají stále stejnou délku pružiny a tím tak i její předpětí pro zachování stejného nastavení pružení.

Výjímečná kvalita vychází z použití premiových materiálů, pokročilé konstrukce tlumičů a to vše precizně doladěné VWR podvozkovými inženýry se zkušenostmi z motorsportu.

Vyvinuto speciálně pro vozy koncernu VW Group. Nejedná se tedy o přizpůsobené univerzální tlumiče.

Intenzivní vývoj u VWR vyústil v pokročilé tlumiče, které mají pro sebe odladěné tlumiče s pružinami. Tím jsou zajištěny výborné jízdní vlastnosti při zachování vysokého komfortu jízdy pro denní používání.


Určení:

Škoda Octavia RS s motory:

2,0 TDI
2,0 TFSI
2,0 TSI


Volkswagen Racing

Britská firma, která pořádá šampionát koncernových vozů. Z těchto závodů jsou odvozené i performance díly, které jsou nyní k dostání i pro běžné modely, jako jsou sportovní sání, uložení motoru, podvozkové a výfukové systémy.

Pro video klikněte na obrázek:


 
APR
Inspirace
Workshop
MIlltek
Forge
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po-Čt: 9:00-12:00 a 13:00-17:00
Pá: 9:00-12:00 a 13:00-16:00