Milltek Sport Road+ Catback výfuku Škoda Octavia III RS 2,0 TSI - Bez rezonátoru

Milltek Sport Road+ Catback výfuku Škoda Octavia III RS 2,0 TSI - Bez rezonátoru

Výrobce:Milltek Sport

Kód:SSXSK021

V nabídce od:05.08.2014

Dostupnost produktuPoslední kus skladem

Cena s DPH:27 467

Cena bez DPH:22 700

Road+ Caback výfuk vyvinutý u nás

Vyroben z kvalitní nerezové oceli, obsahuje díl bez rezonátoru (hlasitější verze), vedení kolem zadní nápravy s tlumiči výfuku za zadní nápravou, jedním rezonančním tlumičem ve středovém tunelu a zakončuje ho vedení ústící do originálních koncovek. Díky zvětšenému průměru vedení přispívá k lepšímu proudění výfukových plynů, což má pozitivní vliv na výkon hlavně u upravených aut. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli. Zlepšuje a zvýrazňuje zvuk motoru, ovšem bez nežádoucího dunění. Největší nárust výkonu a úbytek hmotnosti lze čekat ve spojení s prvním dílem výfuku Milltek Sport a úpravou řídící jednotky od APR.

Druhy:

Milltek Sport nabízí 3 druhy catback výfuků pro vůz Škoda Octavia III RS. Základní rozdělení je podle počtu tlumičů, kde verze bez rezonátoru nemá středové tlumiče, které jsou nahrazen trubkou. Tato verze je hlasitější, což nemusí každému vyhovovat.

Druhá verze je s rezonátory a ta navíc obsahuje dva absorbční tlumiče. Díky tomu je tato verze velmi tichá, což je vhodné při častém cestování na delších cestách nebo když vzadu často vozíte pasažéry.

Třetí verze Road+ byla vyvinuta ve spolupráci s Milltek Sport námi a oproti verzi bez rezonátoru obsahuje jeden rezonanční tlumič navíc, který lehce tišší zvuk, ale hlavně velmi tišší rezonance uvnitř vozu. Zvuk je tak velmi vyvážený a přesně takový bychom si výfuk představovali u sériového auta již z výroby. 

1) Varianta bez rezonátoru

2) Varianta s rezonátorem a EC schválením

3) Road+ varianta 

Varianta:

Bez rezonátoru - Nejhlasitější varianta

- pro ostaní varianty vyberte nahoře z "Variant produktů" správnou verzi.

Určení:

Škoda Octavia III RS 2,0 TSI 220 / 230 / 245 PS (2013-> novější)

Druh:

Catback výfuk - výfuk, který se napojuje až za seriovým katalyzátorem. Díky tomu negativně neovlivňuje emise. Zvýrazňuje zvukový projev, zlepšuje výkon motoru a díky nižší váze zlepšuje jízdní vlastnosti.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 76,20mm (1,5mm tlouštka stěny)

Až o 35% lehčí jak originální výfuk s lepším rozložením hmotnosti příspívá k lepším jízdním vlastnostem.

Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s prvním dílem a úpravou řídící jednotky Stage 2)

Zvýrazňuje zvuk bez nežádoucího dunění

Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.

Zakazníkům se také líbí


 
APR
Inspirace
Workshop
MIlltek
Forge
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po: 10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00
Út - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00