Klapkový catback výfuk VW Golf 7 R 2.0 TSI (facelift 2017->) Milltek Sport - s rezonátorem / leštěné koncovky

Klapkový catback výfuk VW Golf 7 R 2.0 TSI (facelift 2017->) Milltek Sport - s rezonátorem / leštěné koncovky

  • Univerzální díly
  • Výprodej
  • Klapkový catback výfuk VW Golf 7 R 2.0 TSI (facelift 2017->) Milltek Sport - s rezonátorem / leštěné koncovky

Výrobce:Milltek Sport

Kód:SSXVW421

V nabídce od:16.07.2020

Dostupnost produktuPoslední kus skladem

Cena s DPH:58 339

Cena bez DPH:48 214

Catback výfuk

Vyroben z kvalitní nerezové oceli, obsahuje díl bez rezonátoru (hlasitější verze), vedení kolem zadní nápravy s tlumičem výfuku za zadní nápravou a zakončuje ho vedení ústící do dvojice černých nebo leštěných koncovek. Výfuk obsahuje dva ventily pro ovládání toku spalin a tím i hlasitost výfuku.Díky zvětšenému průměru vedení přispívá k lepšímu proudění výfukových plynů, což má pozitivní vliv na výkon hlavně u upravených aut. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli. Zlepšuje a zvýrazňuje zvuk motoru, ovšem bez nežádoucího dunění. Největší nárust výkonu a úbytek hmotnosti lze čekat ve spojení s prvním dílem výfuku Milltek Sport a úpravou řídící jednotky od APR.

Varianty:

Milltek Sport nabízí několik variant catback výfuků pro VW Golf 7 R (Facelift). Základní rozdělení je podle počtu tlumičů, kde verze bez rezonátoru nemá středový tlumič, který je nahrazen trubkou. Tato verze je hlasitější, což nemusí každému vyhovovat.

Druhá verze je s rezonátorem a ta zachovává středový tlumič. Díky tomu je tišší, což je vhodné při častém cestování na delších cestách.

Další rozdíl je dle provedení koncovek, zda budou leštěné nebo černé. Zároveň je možné si vybrat z klapkové (s ventily pro ovládání hlasitosti výfuku) nebo klasické verze výfuku, bez klapek.

Varianta:

S rezonátorem a s leštěnými koncovkami
ECE schválení

S ventily pro ovládání hlasitosti výfuku

Určení:

VW Golf 7 R 2.0 TSI 310PS (facelift 2017 ->)

Druh:

Catback výfuk - výfuk, který se napojuje až za seriovým katalyzátorem. Díky tomu negativně neovlivňuje emise. Zvýrazňuje zvukový projev, zlepšuje výkon motoru a díky nižší váze zlepšuje jízdní vlastnosti.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 76,20 (1,5mm tlouštka stěny)

Leštěné oválné koncovky výfuku

Až o 35% lehčí jak originální výfuk s lepším rozložením hmotnosti příspívá k lepším jízdním vlastnostem.

Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s prvním dílem a úpravou řídící jednotky Stage 2)

Zvýrazňuje zvuk bez nežádoucího dunění

Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu

Milltek Sport:
 

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.


 
APR
Inspirace
Workshop
MIlltek
Forge
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po-Čt: 9:00-12:00 a 13:00-17:00
Pá: 9:00-12:00 a 13:00-16:00