VWR Intercooler kit 1,8 & 2,0 TFSI TSI TDI Racingline Performance

VWR Intercooler kit 1,8 & 2,0 TFSI TSI TDI Racingline Performance

Výrobce:Racingline Performance

Kód:VWR14G500

V nabídce od:15.10.2018

Dostupnost produktuDodáme Vám do 8 ti dní

Cena s DPH:19 300

Cena bez DPH:15 950

VWR Intercooler kit

VWR intercooler kit je jeden z nejvíce účinných intercoolerů  na trhu pro vozy jako jsou Octavia II, Leon 1P, Golf. 5 & 6, Scirocco.., jehož účinnost je ověřena v mnoha závodních autech Volkswagen Racing Cupu a dalších výkonných autech z celého světa, kde originální intercooler se ukázal jako velice nedostačující zvládat zvýšené výkony a vysoké namáhání.

VWR intercooler drží konzistentně teploty na nízké úrovni, minimalizuje se nasátí teplem (heat soak) a zprostředkovává tak vysoký výkon bez prodlevy jako u seriového chladiče, který se musí postupně dostat na nižší teplotu.

Gigantické tělo chladiče s tloušťkou 56mm využívá optimalizovaný design chladících přepážek, který se vyznačuje vysokou účinností a zároveň minimálními tlakovými ztrátami (pressure drop). To dovolilo inženýrům u VWR zvětšit objem chladiče bez nechtěnného zvýšení prodlevy turbodmychadla. Chladič je navrhnut, vyroben a sestrojen ve Velké Británii.

VWR intercooler se montuje jako přímá náhrada (bolt on) za seriový chladič. Je velmi přínosný pro každý stupeň úprav, kde už i u Stage 1 dokáže zprostředkovat velký skok u výkonu. 


Charakteristiky:

Výrazně snižuje teplotu nasávaného vzduchu (IAT), zvyšuje výkon a zabraňuje nasátí teplem (heat soak), což vede ke snížení výkonu než by se chladič ochladil. 

Massivní jádro chladiče s vysokou efektivitou a nízkými tlakovým ztrátami

Intercooler je osazen na místě s největším průtokem vzduchu potřebným pro jeho chlazení

Vysoce efektivní jádro chladiče s přepážkovým designem, odlitými bočnicemi pro minimalizaci turbulencí a pro rovnoměrné chlazení po celé ploše chladiče.

Intercooler padne kus za kus (bolt on) za seriový chladič bez nutnosti dalších úprav. Kdykoliv se následně dá vůz vrátit do originálního stavu.

Vyrobenu ve Velké Británii.


Určení:

Pro vozidla s motory 1,8 TSI a 2,0 TSI & 2,0 TFSI & TDI
AUDI A3 / S3
AUDI TT / TTS
SEAT Altea
SEAT Leon / Cupra
Škoda Octavia / RS
Škoda Superb
Škoda Yeti
VW Golf 5 GTI
VW Golf 6 GTI & R
VW Scirocco
VW Tiguan
VW Touran


Volkswagen Racing

Britská firma, která pořádá šampionát koncernových vozů. Z těchto závodů jsou odvozené i performance díly, které jsou nyní k dostání i pro běžné modely, jako jsou sportovní sání, uložení motoru, podvozkové a výfukové systémy.


 
APR
Inspirace
Workshop
MIlltek
Forge
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po-Čt: 9:00-12:00 a 13:00-17:00
Pá: 9:00-12:00 a 13:00-16:00