S4 B8 3.0 TFSI

APR se stalo světovým leaderem v oblasti ladění motorů 3,0 TFSI a my Vám tak jejich úpravy můžeme nabídnout i zde v České republice. Nabízíme tak nejširší sortiment úprav pro tento vůz s tím, že i když tento motor dokážeme upravit na velmi vysoké výkony, které jsou na hony vzdálené maximu možností veškeré konkurence, tak se vždy jedná o uživatelsky velmi přívětivé a spolehlivé úpravy bez jakýchkoliv neduhů a problémů s denní použitelností vozidla. Hlavní zásluhu na tom má speciální kalibrace řídící jednotky od APR, která dokáže hladce a bezpečně zvýšit výkon v celém spektru otáček a upravuje naladění plynového pedálu tak, aby jeho chod byl lineární pro snadné dávkování výkonu.

Zvýšení výkonu na 499hp:
Tato pokročilejší úprava posune výkon až na 499hp a 600Nm. Aby se tak stalo, vyžaduje ke svému chodu určité sportovní díly, viz. výpis produktů níže. Těmto dílům dominuje masivní škrtící klapka s větším přivodním vedením. Další komponenty pak nahrazují nevhodné restriktivní díly nebo nahrazují díly, jejichž účinnost je potřeba zlepšit. Tyto díly jsou pečlivě vybrané, jsou součástí hlavní nabídky a vy máte u některých možnost si případně vybrat alternativy. 

Nad rámec základních úprav, které jsou potřebné pro úpravu pro daný výkon si můžete z naší nabídky níže vybrat ještě doplňující úpravy. Ty mohou dále vylepšit vůz lepším zvukem, jistějším podvozkem nebo lepšími brzdami.

Jak je to u vozů s manuální převodovkou:
U majitelů vozů s manuální převodovkou je nutné vyměnit spojkovou sadu za silnější, viz. naše nabídka, která dokáže zvýšený výkon přenést.

Jak je to u vozů s DSG převodovkou:
APR úpravy jsou speciálně odladěné pro hladký chod s DSG převodovkou. Nicméně zde už se dostáváme k vyšším výkonům a APR úprava převodovky je tak nezbytná pro příjemnější chování převodovky a její delší životnost. Její chování se tak moc zlepší, že si budete klást otázku, proč takto naladěné chování převodovky nebylo již z výroby. Navíc se zvýší povolené otáčky až na 7300ot, zrychlí se řazení, zlepší se launch control, zvýší se schopnost spojek přenést vyšší výkon a prodlouží se jejich životnost.

Počáteční výkon: 333HP

Počáteční točivý moment: 440Nm

/

Výsledný výkon: 498HP

Výsledný točivý moment: 602Nm

Použité komponenty

Základní cena realizace: 146 218

Cena za montáž: 24 000

Čas realizace: 4 Dny

Celková cena realizace: 170 218

Odeslat poptávku


MIlltek
Forge
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po-Čt: 9:00-12:00 a 13:00-17:00
Pá: 9:00-12:00 a 13:00-16:00