Octavia 1,8T

Ve spolupráci s APR nabízíme pro tento vůz několik stupňů naladění. Úpravy u nás začínají základním naladěním APR Stage 1, které nevyžaduje žádné další úpray. V případě, že byste měli zájem o větší zvýšení výkonu, tak nabízíme doplňující díly,  kde pro většinu z nich máme pokročilá naldění tak, aby se jejich přínos využil naplno. Se sériovým turbodmychadlem a úpravou APR Stage 2+ tak můžete mít výkon přes 225hp (u motorů s KKK K03s turbodmychadlem). 

Počáteční výkon: 150-180HP

Počáteční točivý moment: 210-235Nm

/

Výsledný výkon: 209HP

Výsledný točivý moment: 325Nm

Použité komponenty

APR Stage 1 215hp 335Nm chiptuning Škoda Octavia RS Superb 1,8T 20V

DPP-1.8T-PS

APR Stage 1 215hp 335Nm chiptuning Škoda Octavia RS Superb 1,8T 20V

Sleva10%

11 587

10 428

Skladem více než 5 Ks

Základní cena realizace: 10 428

Cena za montáž: 0

Čas realizace: 1 Hodina

Celková cena realizace: 10 428

K nabídce lze přidat tyto komponenty

Silikonová hadice vstupu do turbodmychadla

Originální přívodní vedení vzduchu k turbodmychadlu je jedna z nejrestriktivnějších částí u motoru 1,8T. Jejím nahrazením za silikonovou hadici z naší nabídky získáte vyšší výkon i točivý moment, lepší reakce motoru a bude také více slyšet turbodmychadlo. 

Volitelné komponenty

Úprava sání motoru

Pro lepší přísun vzduchu do motoru je vhodné upravit i filterbox. Základní úprava spočívá v nahrazení originální filtru uvnitř filterboxu sportovním propustnějším, pokročilá pak v nahrazení celého filterboxu sáním motoru. Úpravou zístkáte lepší reakce motoru a mírné zvýšení výkonu a snížení spotřeby.

Volitelné komponenty

Svod výfuku (Downpipe)

Sériový svod výfuku s katalyzátorem neboli anglincky "Downpipe" je restrikce, která pokud se nahradí dílem se sportovním katalyzátorem nebo dílem bez katalyzátoru "decat" , tak získáte výšší výkon v celém spektru otáček a rychlejší reakce motoru. Spolu s úpravou přívodní hadice k turbodmychadlu pak lze aplikovat APR Stage 2+ úpravu, která dokáže využít maximální potenciál těchto úprav.

Volitelné komponenty

Úprava podvozku - Pružiny a Tlumiče

Úprava jízdních vlastností by měla jít ruku v ruce se zvyšováním výkonu. Základní úpravou bývá výměna pružin. Pokud již nemáte sériové tlumiče v dobrém stavu, pak doporučujeme zvolit pevný podvozek, který obsahuje jak sportovní pružiny, tak i nové sportovnější tlumiče. Obecně platí, že tyto úpravy posunou jízdní vlastnosti více do sportovna, ale stále zachovávají velkou část komfortu. Jako pokročilejší úprava je brána montáž výškově nebo i tuhostně štelovacího podvozku, které si můžete přizpůsobit dle vlastních preferencí. Pro nadšence nabízíme za příplatek úpravu nastavení tlumičů a speciální nastavení geometrie podvozku přímo na míru vašim potřebám.

Volitelné komponenty

Úprava podvozku - Silentbloky

Silentbloky podvozku pomáhají zlepšit jízdní vlastnosti tím, že zamezují pohybu ramen mimo osu v jejich uložení. Tím podvozek lépe drží nastavenou geometrii i při prudké akceleraci / deceleraci / zatáčení. Zamezí se tak nervóznímu chování vozu v těchto situacích.

Volitelné komponenty

Brzdy

Se zvyšováním výkonu by mělo jít ruku v ruce zlepšení brzdného účinku vozu. Nabízíme širokou škálu produktů od lepších kotoučů / destiček, až po velké brzdové kity.

Volitelné komponenty

Základní cena realizace: 10 428

Cena za montáž: 0

Čas realizace: 1 Hodina

Celková cena realizace: 10 428

Objednat


MIlltek
Forge
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po-Čt: 9:00-12:00 a 13:00-17:00
Pá: 9:00-12:00 a 13:00-16:00