Klapkový Catback výfuk AUDI RS3 8V Sportback 2,5 TFSI OPF/GPF (2019->) Milltek Sport - bez rezonátoru / leštěné koncovky

Klapkový Catback výfuk AUDI RS3 8V Sportback 2,5 TFSI OPF/GPF (2019->) Milltek Sport - bez rezonátoru / leštěné koncovky

  • Audi
  • RS3 8V (2015+)
  • Výfuk
  • Klapkový Catback výfuk AUDI RS3 8V Sportback 2,5 TFSI OPF/GPF (2019->) Milltek Sport - bez rezonátoru / leštěné koncovky

Klapkový Catback (OPF / GPF - back) výfuk

Vyroben z kvalitní nerezové oceli. Jedná se o výfukový systém od OPF / GPF filtru dozadu (filtr pevných částic) a obsahuje středový díl s rezonátorem (hlasitější) nebo bez rezonátoru (tišší), vedení kolem zadní nápravy a je zakončen tlumičem výfuku s oválnými koncovkami v několika provedeních. Výfuk obsahuje ventil pro ovládání toku spalin a tím i hlasitost výfuku. Díky zvětšenému průměru vedení přispívá k lepšímu proudění výfukových plynů, což má pozitivní vliv na výkon hlavně u upravených aut. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli. Zlepšuje a zvýrazňuje zvuk motoru. Největší nárust výkonu a úbytek hmotnosti lze čekat ve spojení s prvním dílem výfuku Milltek Sport a úpravou řídící jednotky od APR.

Druhy:

Milltek Sport nabízí několik variant catback výfuků pro AUDI RS3 2.5 TFSI OPF / GPF Sportback (2019->). Základní rozdělení je podle počtu tlumičů, kde verze bez rezonátoru nemá středový tlumič, který je nahrazen trubkou. Tato verze je hlasitější, což nemusí každému vyhovovat.

Druhá verze je s rezonátorem a ta zachovává středový tlumič. Díky tomu je tišší, což je vhodné při častém cestování na delších cestách. Další rozdíl je dle provedení koncovek:

1) Varianta bez rezonátoru s leštěnými oválnými koncovkami výfuku

2) Varianta bez rezonátoru s černými oválnými koncovkami výfuku

3) Varianta bez rezonátoru s titanovými oválnými koncovkami výfuku

4) Varianta bez rezonátoru s titanově modrými oválnými koncovkami výfuku

5) Varianta s rezonátorem a leštěnými oválnými koncovkami výfuku

6) Varianta s rezonátorem a titanovými oválnými koncovkami výfuku

7) Varianta s rezonátorem a černými oválnými koncovkami výfuku

8) Varianta s rezonátorem a titanově modrými oválnými koncovkami výfuku

Varianta:

Bez rezonátoru - hlasitější
Oválné koncovky 170x107mm s leštěným stříbrným povrchem
S ventilem pro ovládání hlasitosti výfuku

- pro ostaní varianty vyberte nahoře z "Variant produktů" správnou verzi.

Určení:

AUDI RS3 Sportback (8V Facelift) 2.5 TFSI OPF / GPF 400 PS (2019-> novější)

Druh:

Catback výfuk - výfuk, který se napojuje až za seriovým katalyzátorem. Díky tomu negativně neovlivňuje emise. Zvýrazňuje zvukový projev, zlepšuje výkon motoru a díky nižší váze zlepšuje jízdní vlastnosti.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 76,20mm (1,5mm tlouštka stěny)

Až o 35% lehčí jak originální výfuk s lepším rozložením hmotnosti příspívá k lepším jízdním vlastnostem.

Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s prvním dílem a úpravou řídící jednotky Stage 1)

Zvýrazňuje zvuk motoru

Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.


 
APR
Inspirace
Workshop
MIlltek
Forge
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po-Čt: 9:00-12:00 a 13:00-17:00
Pá: 9:00-12:00 a 13:00-16:00