Jsme největší úpravce koncernových vozu v Čr a Sk

Velký Blow off ventil pro pro 2,0 TFSI TSI Škoda AUDI SEAT VW - černá FMDVHFTFSI-K

Velký Blow off ventil pro pro 2,0 TFSI TSI Škoda AUDI SEAT VW - černá

Výrobce:Forge Motorsport

Kód:FMDVHFTFSI-K

Počet kusů na autě:1Ks

V nabídce od:06.08.2013

Dostupnost produktuPoslední kus skladem

Cena s DPH:11 569

Cena bez DPH:9 561

Cena v EUR s DPH468.40 €

Cena v EUR bez DPH387.10 €

Blow off ventil kit - černé hadice

Toto je náhrada za seriový elektricky ovládaný Blow off Ventil na motorech 2,0 TFSI/TSI (s K03 turbodmychadlem). Doporučené pro chipnutá a více upravená auta, kde se zvedl tlak turbodmychadla nebo se rovnou přistoupilo k výměněně turbodmychadla za větší a je potřeba naráz odpustit velké množství vzduchu. Seriový ventil nejen, že je často příčinnou častých problémů s tlakem, kdy nevydrží a praskne v něm membrána, ale v případech více upravených aut nedokáže naráz odpustit zvýšené množství zvduchu. Tento ventil lze namontovat jako Open Loop, která odfukuje vzduch do atmosféry a vytváří tak specifický "tsss" zvuk blow off ventilu, tak ventil umožňuje namontovat i jako Closed Loop, kdy všechen vzduch přepustí zpět do sání.

Náhrada spočívá v pístkovém ventilu, který je ovládán vakuově přes dosazený elektromagnetický ventil. Navíc je tento ventil přemístěn před škrtící klapku, kde operuje s chladnějším vzduchem. Díky tomuto řešení je zajištěna dlouhá životnost a žádné problémy v podobě rozsvícení se kontrolky motoru na řídícím panelu.

Velice snadná instalace se vším potřebným v kitu.

Určení:

Modely s motorem 1,8 TFSI / TSI a 2,0 TFSI / TSI

AUDI A3

AUDI TT

SEAT Leon FR

SEAT Altea

Škoda Octavia

Škoda Superb

VW Golf V

VW Golf VI

VW Jetta

Forge Motorsport:

Za posledních 20 let se Forge vypracovalo na jednoho z nejpřednějších výrobců na poli produktů pro závodní, tuningová i běžná auta. Díky preciznímu zpracování a použití nejnovějších CNC obráběcích strojů vyrábí jedny z nejkvalitnějších produktů, jako Intercooler kity, palivové nádrže, kity sání, blow off ventily a další, na trhu. Vzhledem k těmto kvalitám a zkušenostem v oboru není překvapením, že Forge dodává své díly i některým týmům v soutěžích WRC, F1, Le Mans, ale třeba i přímo výrobcům automobilů, kteří je montují do seriových aut. S koupí produktů od Forge Motorsport si můžete být jisti, že kupujete kvalitní produkt. To dokládají i mnohačetné ocenění:


 
APR
Inspirace
Workshop
Českobrodská 179
Praha - Běchovice
19011

+420 721 121 000

Po-Čt: 9:00-12:00 a 13:00-17:00
Pá: 9:00-12:00 a 13:00-16:00